ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Реальна заробітна плата запоріжців зменшилася на 21%

Мешканці Запорізького регіону потерпають від зменшення на 20,9% реальної зарплатні у січні–квітні 2015 року по відношенню до відповідного періоду 2014 року
Depo.
26 червня 2015 09:42
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua з посиланням на офіційну довідку управління статистики у Запорізькій області, у січні-квітні 2015 року розмір середньомісячної номінальної заробітної плати, нарахованої на одного штатного працівника підприємств з кількістю працюючих 10 осіб і більше, дорівнював 3701 грн. (у порівнянні з 2014р. він збільшився на 15,3%, але все з'їла інфляція).

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, добувна промисловість і розроблення кар'єрів, металургійне виробництво, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання, виробництв: коксу та продуктів нафтоперероблення, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, фінансова та страхова діяльність, а також професійна, наукова та технічна діяльність, де заробітна плата працівників перевищила середній показник по економіці в 1,2-1,9 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, поштовій та кур'єрській діяльності, тимчасовому розміщенні й організації харчування, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності, операціях з нерухомим майном, оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів, де він не перевищував 67% від середнього по економіці.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua