П’ять навчальних закладів Херсонщини потрапили у ТОП найкращих за підсумками ЗНО

Чотири навчальні заклади Херсона та одна каховська гімназія представлені у ТОП-200 найкращих навчальних закладів за підсумками цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання
 

П’ять навчальних закладів Херсонщини пот…

Про це повідомляє портал Depo.Херсон з посиланням на Освіта.ua.

Найвищу серед херсонських навчальних закладів сходинку – 55-ту – у ТОП-200 посів фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті. Середній бал його випускників на ЗНО становив  161,9. При цьому ліцей погіршив свій торішній результат, тоді він був на 27-й сходинці рейтингу.

На 72-му місці – Каховський НВК "Гімназія-спеціалізована школа І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов" із середнім балом ЗНО – 175,4. Гімназія зробила справжні прорив, адже торік її взагалі не було у ТОП-200, за підсумками ЗНО навчальний заклад посідав аж 448 місце.

Херсонська спеціалізована школа № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови – на 99 місці з середнім балом ЗНО –171,3. Торік її також не було у рейтингу-200, адже вона посідала 253-те місце.      

На 114-й сходинці – Херсонська спеціалізована школа № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови з середнім балом ЗНО – 168,3. Школа погіршила торішній результат, адже тоді посідала 65-те місце у рейтингу.

І нарешті, Херсонський ліцей обійняв 194 сходинку з середнім балом ЗНО – 156,6. Торік ліцею не було у ТОП-200, він посідав 214-ту сходинку.

Раніше повідомлялося, що запорізькі гімназії та ліцеї потрапили у ТОП найкращих за підсумками ЗНО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook