ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Провідна ірландська газета написала про декомунізацію у Запоріжжі

Вчорашній демонтаж Дзержинського потрапив на сторінки The Irish Times
Depo.
11 березня 2016 08:23
ФОТО: depo.ua
Провідна ірландська газета написала про декомунізацію у Запоріжжі
Провідна ірландська газета написала про декомунізацію у Запоріжжі

На сайті ірландської газети The Irish Times опубліковано статтю, присвячену декомунізації в Україні. Автор, Деніел МакЛаглін, згадує про вчорашні запорізькі події, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

"Голову та плечі статуї Фелікса Дзержинського, засновника більшовицької таємної поліції, яка потім стала КДБ, обережно  обережно відділили від тіла вчора в українському місті Запоріжжя, і опустили на землю, де невеликий натовп радів та робив селфі поруч із поваленим символ радянського терору", - пише ірландець.
Автор статті зазначає, що захистити "Залізного Фелікса" ніхто не прийшов.

МакЛаглін також згадує про бійки біля пам'ятника Леніну, які відбувалися у Запоріжжі, та пише про те, що знесення пам'ятників - лише половина справи, набагато важче знести їхню "основу". 

"Статуя Леніна в Запоріжжі планується до знесення в кінці цього місяця, а також В'ятрович та інші українські чиновники сподіватимуться, що це пройде так само гладко, як вчорашнє зняття голови  Дзержинського. Але оскільки вони переслідують декомунізаційні цілі, не завадило б відзначити коментар інженерів, які відклали ліквідацію постаменту Залізного Фелікса на інший день: знести верхівку легко, знесення основи - це більш важке завдання".

Нагадаємо, вчора, 10 березня, у Запоріжжі розпочався демонтаж пам'ятника Дзержинському: шестиметровій статуї відпіляли верхню частину тулубу. Сьогодні, 11 березня, будівельники демонтуватимуть решту.  

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя