ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Проти голови Запорізької райдержадміністрації порушено кримінальну справу

Прокуратура направила подання керівнику області Костянтину Брилю з клопотанням відсторонити від роботи Віктора Щербину
Depo.
10 березня 2016 17:16
ФОТО: depo.ua
Проти голови Запорізької райдержадміністрації порушено кримінальну справу
Проти голови Запорізької райдержадміністрації порушено кримінальну справу

Як повідомляє портал Depo.Запоріжжя, про це заявив під час сьогоднішнього брифінгу керівник Запорізької місцевої прокуратури №2 Роман Мазурик.

За словами прокурора, відносно голови Запорізької райдержадміністрації, депутата Запорізької райради та депутата Сонячної сільради Запорізького району, який є директором КП "Об'єднаної житлово-комунальної побутової та ритуальної служби" розпочати кримінальні провадження за статтею 366-1 Карного кодексу - "декларування недостовірної інформації".

Йдеться про подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

"Такі дії караються позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років", - заявив Роман Мазурик.

Як стало відомо порталу Depo.Запоріжжя, підозрювані депутати - Григорій Стогній та Роман Дурнєв, відповідно.

Цих чоловіків включно з Віктором Щербиної підозрюють у справі "похороної мафії", до якої причетний директор КП "Запорізькій центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Костянтин Малашенко.

Як вже повідомляв портал Depo.Запоріжжя, у грудні минулого року правоохоронні органи провели обшук в будинку голови Запорізької райдержадміністрації Віктора Щербини та вилучили документи, що свідчать про його причетність до корупції в сфері ритуальних послуг у Запоріжжі.

"Він є одним з фігурантів і учасників ОЗГ, яка діє на ринку ритуальних послуг в Запоріжжі. Вилучено документи, які вказують на зв'язок Щербини з "ритуальниками". Крім того, на допитах співробітники "швидкої допомоги" і компанії - "ритуальщики" вказують, що вони давали "відкати" особам, наближеним до Щербині", - повідомило джерело.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя