ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокурор Запорізької області вважає, що його недругів розігнали патріоти

Прокурор Запорізької області Олександр Шацький заявив, шо провокації так званої "Сили нації" завадили патріотично налаштовані запоріжці
Depo.
23 липня 2015 09:59
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua з посиланням на офіційну інформацію прес-службу облпрокуартури, мітинг, який сьогодні, 22 липня, намагалась провести під будівлею прокуратури області так звана громадська організація "Визвольний рух "Сила нації", був організований та проплачений деструктивними силами, близькими до команди колишнього запорізького "смотрящєго" Анісімова. І розцінювати цю подію потрібно як спробу дестабілізувати ситуацію у прифронтовому регіоні.

За словами Олександра Шацького, на заваді провокаторам стали громадські активісти, справжні патріоти, частина з яких захищала Україну в зоні АТО, та які щиро вболівають за долю нашого краю.

Як вже повідомляв портал Запоріжжя.depo.ua, сьогодні вранці близько 70 молодих людей з прапорами громадської організації "Сила нації" розпочали мітинг перед будівлею прокуратури Запорізької області. Протестувальники звинувачували Шацького в тому, що досі не покарані винні в розгоні Майдану в Запоріжжі.

Більшість учасників акції були не старше 20 років - студенти ПТУ та старшокласники. Мітингувальники збиралися підпалити опудало прокурора, однак на акції з'явилися кілька десятків чоловіків у камуфляжі з символікою "Правого сектора" і розігнали підлітків. Учасники "молодого" пікету швидко розбіглися хто куди.

Однак, у керівництві запорізького "Правого сектору" заперечують, що їх активісти брали участь у сьогоднішньому розгоні мітингу під прокуратурою "Жодної людини з нашої організації там не було. Це провокація. Увечері ми будемо робити офіційну заяву", - повідомив в.о. керівника Запорізького "Правого Сектора" Олександр Таран.

Нагадаємо, що у відношенні деяких керівників запорізької "Сили нації" в 2014 та в цьому році порушені кримінальні провадження за тяжкими статями КК. Сам прокурор області неодноразово заявляв, що такі злочинці, як Анісімов та актівісти з "Сили нації" повинні сидіти у буцегарні.

Багато цікавої інформації Ви зможете знайти на Запоріжжя.depo.ua