Президент відкрив двосторонній рух на достроково відремонтованій дорозі між Запоріжжям і Дніпром (ВІДЕО)

Президент України Петро Порошенко, який перебуває з робочим візитом на Запоріжжі, урочисто відкрив відремонтовану ділянку дороги Н-08 "Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя - Маріуполь"

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на допис президента у Facebook.

Ділянку дороги Н-08, що сполучає Запоріжжя та Дніпро, було відремонтовано за технологіями європейського зразка, кошти на її будівництво були виділені за рахунок митного експерименту та коштів Дорожного фонду. Дорогу ввели в експлуатацію раніше запланованого терміну.

Порошенко запросив на імпровізовану "червону доріжку" – пішохідний перехід через трасу – дорожників, що провели ремонт. "Хочу, аби вас бачила вся Україна", - наголосив президент і подякував дорожникам.

Порошенко повідомив, що 23,4 км траси, що 60 років не знала якісного ремонту, були відремонтовані коштом дорожнього фонду та завдяки митному експерименту. Президент навів суми: 2014 року на дороги було виділено 10 млрд грн, 2015-го – 20 млрд, 2016 -го – 30, 2017-го – майже 40 млрд, цьогоріч сума, витрачена на дороги України, має сягнути 50 млрд грн.

"Ніколи держава не виділяла стільки грошей на дорожнє будівництво", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, сьогодні, 22 червня, президент України Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у Запоріжжі. У рамках візиту відвідав військове містечко частини №3029 Нацгвардії та вручив орден "За мужність" III ступеня учаснику Другої світової війни Івану Залужному.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя