ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Правоохоронні органи Запорізької області будуть реформувати з допомогою Європейського союзу

Запорізький регіон відвідала делегація Консультативної місії Європейського союзу, очолювана Міхаєм Барбуту
Depo.
19 червня 2015 14:58
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ЗОДА. Члени делегації зустрілися із заступником голови обласної державної адміністрації Едуардом Гугніним, представниками міської влади, прокуратури області та ГУ МВС у Запорізькій області.

Консультативна місія ЄС (КМЄС) працює на запрошення українського уряду і є одним з відповідних кроків Європейського Союзу на кризу в Україні. КМЄС - це суспільна місія без виконавчих повноважень з початковим мандатом на два роки.

Після обміну думками, Міхай Барбуту подякував представникам обласної влади за зустріч і запевнив, що місія готова до співпраці.

"Ми тут, щоб зустрітися з вами, тому що наш мандат не обмежується центральними органами влади в столиці, а націлений на всю Україну. Ми відкриті для ваших ідей та пропозицій щодо нашою майбутньої співпраці. Будьте впевнені, ми уважно прислухаємося до сподівань і побажань щодо реформування представництв влади в Запорізькій області. Основною вимогою для успішних реформ є довіра між усіма учасниками, які залучені до організації процесу. Довіра - це запорука нашої продуктивної співпраці ", - зазначив Міхай Барбуту.

Заступник керівника регіону відзначив важливу роль європейських партнерів у впровадженні реформ.

"Ситуація в області стабільна. Нам вдалося і вдається утримувати контроль. Між обласною владою та правоохоронними органами налагоджено ефективну взаємодію. Створено Раду оборони Запорізької області. При цьому, в державі впроваджується велика реформа системи правоохоронних органів. Упевнений, що досвід європейських країн буде для нас дуже корисним ", - підкреслив Едуард Гугнін.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua