Порошенко вручив орден сторічному запорізькому ветерану – діду загиблого на сході нацгвардійця (ФОТО)

Президент України Петро Порошенко, який прибув до Запоріжжя з робочим візитом, вручив орден "За мужність" III ступеня учаснику Другої світової війни Івану Залужному

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Орден ветеранові Івану Залужному, який у травні цього року відсвяткував 100-річний ювілей, вручено за мужність проявлену у роки Другої світової війни та патріотичне виховання молоді. Урочиста церемонія відбулася на території військового містечка частини 3029 Національної гвардії України. Військовослужбовцем Національної Гвардії був онук Івана Залужного - Іван Гутнік-Залужний, який ціною власного життя врятував своїх побратимів у серпні 2014 року.

Сторічний ветеран по-військовому відрапортував президентові, заявив, що вірить в українських бійців, що стали на захист України та закінчив свій виступ словами: "Слава нашим Героям! Слава Україні!".

Президент підтримав ветерана, обійнявши його за плечі Порошенко зазначив:

"Ніхто нас не переможе, поки в нас є така міць, таке старше покоління".

У військовому містечку президент оглянув побут нацгвардійців та поклав квіти до пам'ятника загиблим військовослужбовцям Національної гвардії України, який було відкрито на території частини 2016 року.

Також Порошенко поспілкувався з родиною загиблого на сході запоріжця, Героя України Богдана Завади. На Донбасі загинули троє військовослужбовців 3029 частини: лейтенант Богдан Завада, майор Іван Якушин та старший лейтенант Ігор Юхимець.

Нагадаємо, сьогодні, 22 червня, президент України Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у Запоріжжі. У рамках візиту президент побуває на заводі "Іскра", що розробляє і виробляє наземну радіолокаційну техніку оборонного призначення, а також відкриє оновлений ділянку автодороги "Запоріжжя-Маріуполь".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя