Порошенко посмертно нагородив загиблого запорізького бійця

Посмертно нагороджено уродженця Більмацького району Запорізької області Олександра Бережанського, який загинув на Донбасі, підірвавшись на міні

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на відповідний Указ президента України Петра Порошенка від 5 грудня.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України медаллю "Захиснику Вітчизни" нагороджено старшого солдата Олександра Бережанського.

Уродженець села Ланцеве Більмацького району, військовослужбовець 53-ої окремої механізованої бригади Олександр Бережанський загинув у серпні цього року разом із побратимом із Луганщини Сергієм Левченком. Захисники підірвалися на міні поблизу села Кримське (Луганський напрямок ООС).

Поховали Бережанського в рідному селі. В останню путь героя проводжали численні земляки й мешканці сусідніх районів, серед яких ветерани АТО, військовослужбовці військових формувань, які дислокуються на території району, керівники й працівники підприємств, установ, чиновники. Захисникові було 42 роки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя