ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Понад 600 запорізьких абітурієнтів пройшли пробне ЗНО

У Запорізькому національному університеті відбулися перші в цьому році пробні тестування із зовнішнього незалежного оцінювання
Depo.
9 березня 2016 16:59
ФОТО: depo.ua
Понад 600 запорізьких абітурієнтів пройшли пробне ЗНО
Понад 600 запорізьких абітурієнтів пройшли пробне ЗНО

Як повідомляє прес-служба університету, свій рівень підготовки до ЗНО з біології вирішили перевірити майже 400 осіб, а з хімії - понад 200, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

За словами начальника відділу довузівської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевской, безкоштовні пробні тренінги із ЗНО передбачають не тільки проходження самого тестування, а й організаційну, методичну і психологічну підготовку. Вступники зможуть побачити, як буде відбуватися ЗНО, послухати поради викладачів і психологів. Крім того, всі учасники тестування в ЗНУ безкоштовно отримують зошити із завданнями, які вони можуть подивитися вдома.

Наступні пробні тестування будуть проходити за наступним графіком:
13 березня - українська мова та література (9:00) і іноземні мови: англійська, французька, німецька, іспанська, російська (13:00)
20 березня - історія України (9:00) і географія (13:00)
27 березня - математика (9:00) і фізика (13:00)

Для участі в пробному тестуванні з певної дисципліни, необхідно зареєструватися на сайті університету.

Збір для проходження тренінгів у дворі перед навчальним корпусом №2 в зазначений день за півгодини до зазначеного часу за адресою: вул. Жуковського, 66-б. Телефон для довідок: (061) 289-12-96.

З собою потрібно мати паспорт або інший документ, що засвідчує особу абітурієнта, і чорну гелеву ручку.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя