UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Помер голова запорізької організації Конгресу Українських Націоналістів

Голова обласної організації Конгресу Українських Націоналістів, "просвітянин" Василь Тимчина пішов із життя сьогодні, 30 листопада

Помер голова запорізької організації Кон…

Про це у Facebook повідомив член запорізької "Просвіти" Анатолій Ажажа, передає Depo.Запоріжжя.

Голова обласної організації Конгресу Українських Націоналістів, член правління обласної організації "Просвіта" Василь Тимчина помер на 85-му році життя після тривалої хвороби.

"Людина, для якої Україна була не місцем існування, але сенсом життя. Українець - "спадкоємець боротьби за славу Володимирового Тризуба" - він до останнього дня мислив себе в неспокої і боротьбі і цим додавав наснаги своїм побратимам. Дякуємо йому за це і будемо пам'ятати", - написав Ажажа.

Про час і місце прощання з Василем Тимчиною буде повідомлено пізніше.

Довідка.

Василь Тимчина народився на Львівщині у багатодітній родині. Його батько Федір Тимчина був січовим стрільцем Армії ЗУНР, ад'ютантом головнокомандувача берегової оборони Чорноморського флоту УНР (1918–1920 рр.). Василь Тимчина закінчив Львівську зооветеринарну школу. Після служби в армії вступив до Мелітопольської агропромислової академії, яку успішно закінчив у 1963 році за фахом інженер-механік. Працював за фахом на відповідальних посадах у промисловості в Херсонській та Запорізькій областях. Був Уповноваженим комітету соціального захисту військовослужбовців при Кабінеті Міністрів України в Запорізькій області. З 1989 року активно займався громадсько-політичною діяльністю. Був одним із організаторів відродження Українського козацтва, тривалий час виконував обов'язки Кошового писаря Війська Запорізького Низового "Запорізька Січ". З 1995 року розпочалася робота зі створення в Запорізькій області партії Конгресу Українських Націоналістів. У травні 1995 року Тичину було обрано головою секретаріату Запорізької обласної організації, а з січня 2000 року – головою Проводу ЗОО КУНу.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"