"Пологівський маньяк" у в'язниці одружився на молодій росіянці та став батьком

Сергій Ткач, який відбуває довічне ув'язнення у житомирській колонії за 37 вбивств зі зґвалтуваннями, знайшов собі дружину

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на "Факти".

За 64-річного "пологівського маньяка" вийшла 24-річна жителька російського Ярославля на ім'я Вікторія. Вони познайомилися по переписці через газету.

"Як з'ясувалося, вона була чудово поінформована про злочини Ткача і заявила, що ... саме такого чоловіка і хотіла б мати. Більш того - зізналася, що вже намагалася таким чином ближче познайомитися з російським зеком аналогічного формату, але там щось не зрослося", - пише видання.

Весілля відбулося без урочистостей. Вікторія регулярно приїжджає на побачення, отримала посвідку на проживання, зняла житло в Рівненській області. Нещодавно вона народила від Ткача доньку.

Нагадаємо, протягом 25 років (1980-2005) Сергій Ткач вбив та зґвалтував як мінімум 37 жінок. Ця цифра зафіксована у вироку, нефіційно йдеться про 80-100 та більше жертв. Тривалий час жив та вбивав у Пологах на Запоріжжі, через що отримав прізвисько. Кількох жителей Полог до затримання Ткача працівники міліції змусили взяти вбивства на себе, суд визнав їх винними (пізніше їх виправдали). У 2015 році суд виправдав міліціонерів, які "вибивали" зізнання з "пологівських маньяків".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя