Політика і піленгаси: Бриль натякає на навмисне саботування робіт на Молочному лимані

Сесія Запорізької облради, що триває сьогодні, 27 вересня, розпочалася з обговорення екологічної катастрофи на Молочному лимані, унаслідок якої загинули тисячі піленгасів

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

З обвинуваченнями на адресу обласної влади через загибель риби виступив одіозний нардеп від "Опоблоку" Євген Балицький, пов'язані з яким громадські організації донедавна опікувалися вимоїною. Він, зокрема, заявив, що відтіснивши громадськість від цих робіт, обласна влада не змогла розв'язати проблему, унаслідок чого загинула риба.

Відповів Балицькому очільник ЗОДА Костянтин Бриль. Він заявив, що в ситуації, що склалася на лимані, є політична складова та натякнув на навмисний саботаж у розчищені вимоїни з боку структур, пов'язаних з нардепом Балицьким. Зокрема, за словами Бриля, саме ці структури були субпідрядниками робіт, але техніка чомусь не виходила на розчистку, а та, що виходила, була пошкоджена.

"Чому в усіх екскаваторах, які приїжджали (зараз СБУ з цим розбирається) вночі пробитий радіатор, в іншого зламана гідротехнічна частина. Це ж видно, що це людський фактор. Чомусь це співпало… І перед сесією. І хтось каже, що в цьому немає політики", - заявив Бриль.

Також губернатор повідомив, що прохід у море з лиману вже відкритий й вчора, 26 вересня, в Азов вийшли понад п'ять мільйонів піленгасів.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв про масовий мор цінної промислової риби, що стався на Молочному лимані, територія якого є гідрологічним заказником. Прокуратура розслідує розкрадання бюджетних грошей, через яке в лимані загинула риба. За останньою інформацією, у Молочному лимані загинуло понад 16 тисяч особин піленгасу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Мітки: #облрада