ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Поки на Донбасі воюють, Сін з комуністом ремонтують фонтани

Передвиборчий піар набагато цікавіший, аніж допомога армії або ж ремонт доріг
Depo.
28 липня 2015 16:58
ФОТО: depo.ua
Поки на Донбасі воюють, Сін з комуністом ремонтують фонтани
Поки на Донбасі воюють, Сін з комуністом ремонтують фонтани

Міський голова Запоріжжя Олександр Сін заявив, що влада буде реконструювати фонтани. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу мерії.

Зокрема, у вівторок, 28 липня, Сін поїхав подивитися на стан двох покинутих фонтанів на вулиці Леонова.

Один з них знаходиться біля міського управління внутрішніх справ, а другий - у дворі житлового будинку. Після короткої наради Олександр Сін підвів його підсумок:

"Вважаю, що треба підтримати проект Олексія Бабуріна (колишній нардеп від КПУ та перший секретар обкому КПУ - авт.)і відновити ці фонтани. Цей проект цілком реалізовується, він не потребує багато ресурсів. Сьогодні є ефективні та недорогі технології, які не вимагають великої витрати води. Олексій Васильович залучає кошти на реконструкцію, а місто на себе візьме роботи з відновлення фонтанів.

Упевнений, що завдяки їм в Запоріжжі з'явиться ще одна гарна зона відпочинку проект, - заявив Сін.

Слід зазначити, що для Запоріжжя, як і для багатьох інших міст України, проблема фонтанів - не є першочерговою. Місто буквально тоне в смітті, по дорогам неможливо їздити, житловий фонд руйнується, міський транспорт ледь дихає. Окрім того, в країні йде війна і нашим бійцям на передовій щодня необхідна допомога. Проте міська влада разом з популістами займається більш "важливими" питаннями, на яких можна буде попіаритись на будучих виборах.

Ще більше новин про популістів Запоріжжя читайте на порталі Depo.Запоріжжя