ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Після Альшанів на запорізькому дитсадочку зароблятиме друг Альоші

ТОВ «Будівельно-консалтингова група «Базис» отримала 7,089 мільонів гривень за реконструкцію дитячого садочку №186 по вул.12 квітня, 2а
Depo.
15 червня 2015 09:13
ФОТО: depo.ua
Після Альшанів на запорізькому дитсадочку зароблятиме друг Альоші
Після Альшанів на запорізькому дитсадочку зароблятиме друг Альоші

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, відповідно до Віснику державних закупівель, договір між БКГ "Базис" та міським Управління капітального будівництва було укладено 5 червня 2015-го року.

На останній сесії Запорізької міської ради, що відбулась у середу, 10 червня, було затверджено підвищення кошторисної вартості об'єкту, з 5,5 до 8,74 мільйонів гривень.

Наприкінці 2012-го року, з початком опалювального сезону, у дитячому садочку стався прорив труб та після затоплення будівлі по стінах пішли тріщини.

Два роки тому, у червні 2013-го року, підряд на ті ж самі роботи у ДНЗ отримало ТОВ "Проектстройсервіс плюс" на 7,11 мільонів гривень.

Протягом року після укладання договору на будинок було виділено близько 2 мільонів, але з літа 2014-го року об'єкт було покинуто. «Проектстройсервіс плюс» раніше був афільований з БК «Константа», серед її співзасновників був Костянтин Альшан. Але в 2014-му році «Проектстройсервіс плюс» було перереєстровано у Києві, директора та засновника змінили на Тамару Протопопову. Скоріш за все, у цей час договір підряду на реконструкцію садочку і було розірвано.

Варто зауважити, що серед учасників тендеру була фірма "Дом Ком" Олександра Ткаченка, колишнього директора та співвласника "Проектстройсервіс плюс". "Дом Ком" пропонував за свої послуги на 634 тисяч гривень більше, ніж переможець "БКГ "Базис".

"Будівельно-консалтингова група "Базис" з 2010 року була записана на Романа Грицаєнка. Віднедавна фірма переоформлена на Геннадія Богатирьова з Донецька, що є її одноосібним засновником та директором.

Богатирьов з лютого 2014 року по березень 2015 року очолював Запорізьке регіональне управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Посаду він отримав через місяць після призначення депутата Донецької міськради Андрія Альоші, власника бізнес-групи DMS, радником з питань взаємодії з бізнесом та залучення інвестицій покійного губернатора Олександра Пеклушенка.

При цьому, серед 61-го друга Богатирьова у соцмережі Фейсбук є безпосередньо Андрій Альоша, керівник "Борди Україна Медіа" з тієї ж групи DMS Євген Смирнов та інші.

В травні "БКГ "Базис" вже отримала від міського Управління капітального будівництва два підряди на 11,58 мільйонів гривень. За ці гроши вони мають збудувати дитячий будинок сімейного типу в смт.Тепличне та провести капітальний ремонт ДНЗ №217 по вул.Бочарова.