Підтримаю як міський голова: Буряк витіювато прокоментував можливий похід у Раду

Коментуючи своє потрапляння у першу десятку списку політичної партії "Опозиційний блок" на виборах до Верховної Ради, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк жодним чином не обмовився про власне парламентське майбутнє
 

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на відповідний допис Володимира Буряка у Facebook.    

Коментуючи виборчий список "Опозиційного блоку", до першої десятки якого потрапив, міський голова Запоріжжя зазначив, що в парламенті обов`язково повинні бути представники Запоріжжя – "люди, які пройшли школу місцевого самоврядування, знають про проблеми запоріжців не зі ЗМІ, а спілкуючись з людьми щоденно". Буряк також зазначив, що впевнений: Запоріжжя у Верховній Раді представлятиме гідна команда. "Як міський голова і житель міста, підтримаю цю команду", - наголосив Буряк, жодним чином не обмовившись про перспективи власного парламентського майбутнього. Чи пов’язаний такий витіюватий коментар із тим, що "Опозиційний блок" згідно з останніми рейтингами не потрапляє до парламенту, чи з тим, що Буряк, забезпечивши рейтинг цій політсилі у Запоріжжі, поступиться мандатом нардепа, наразі питання відкрите.

Нагадаємо, 10 червня після з’їзду "Опозиційного блоку" стало відомо, що   міський голова Запоріжжя Володимир Буряк – у першій десятці виборчого списку цієї політичної партії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook