ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підконтрольний Фірташу ЗТМК купив у пов’язаної з ним фірми фільтрів майже на мільйон

ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" придбало у ТОВ "Титан України" фільтрувальних рукавів на 948,47 тисяч гривень
Depo.
8 липня 2015 16:41
ФОТО: depo.ua

Інформацію про це оприлюднено на офіційному веб-порталі державних закупівель, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Фільтрувальні рукави (або рукавні фільтри) використовуються у виробничих приміщеннях з високою температурою для очищення повітря від пилу. При цьому, очікувана вартість закупівлі становила набагато менше - 684,5 тисяч гривень. До торгів не було допущено ТОВ "Фабрика рукавних фільтрів" через відсутність низки необхідних документів.

Фірма-постачальник "Титан України" раніше була записна на Миколу Миколайовича Михайлова. Особа з таким ПІБ відома як помічник народного депутата від "Опозиційного блоку" Олександра Нечаєва, який був головою правління ЗАТ "Кримський Титан" Фірташа. Сьогодні "Титан України" оформлено на "Фебрі Трейдінг Лімітед" з Кіпру. Раніше "ЗТМК" придбав в "Титану України" бочок на 41 млн. грн.

Раніше Запорізький титано-магнієвий комбінат повністю належав державі. Однак в кінці 2013 р. було створене спільне однойменне ТОВ, в якому Фонд держмайна має тільки 51%. Решта 49% належить кіпрській компанії "Толексіс Трейдінг Лімітед" Дмитра Фірташа. Керівник "ЗТМК", Володимир Сивак, раніше працював заступником голови правління - комерційним директором найбільшого виробника кальцинованої соди в Україні - Кримського содового заводу, підконтрольного Group DF Дмитра Фірташа.

Багато цікавої інформації Ви зможете знайти на Запоріжжя.depo.ua