Під Запоріжжям відбудуться антитерористичні навчання, можливі обмеження у пересуванні людей та транспорту

Планове тактико-спеціальне  антитерористичне навчання відбуватимуться під Запоріжжям упродовж 29 – 31 травня
 

Про це повідомили в Управлінні СБУ в Запорізькій області, передає Depo.Запоріжжя.

Антитерористичне навчання проведе координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Запорізькій області. Відбуватимуться тренування в районі населених пунктів Новоолександрівка, Степне, Лежине, Новооленівка, Кушугум, Григорівка та Ростуще.

У навчаннях візьмуть участь підрозділи Національної поліції, Національної гвардії, ДСНС, представники органів влади та місцевого самоврядування. Тренуватимуться учасники в умовах максимально наближених до реальних, з використанням спецтехніки та озброєння.

В УСБУ попередили, що на окремих територіях у зв’язку з навчаннями  можливе тимчасове запровадження особливого режиму: обмеження або заборона пересування людей та транспорту, а також перевірки документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо. Жителів і гостей регіону закликають не лякатися зосередження спецпризначенців й військових та з розумінням поставитись до можливих обмежень, відповідно,  належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

Окрім того, в УСБУ попросили громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб негайно повідомляти правоохоронцям за номерами телефонів 15-68, (061) 225-25-38 ("гаряча лінія" УСБУ в Запорізькій області) або 102.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя