Переселенці тікають із Запоріжжя частіше, ніж із Донбасу

Запорізька область лідирує за кількістю внутрішньо переміщених осіб, що знімаються з реєстрації. За цим показником Запоріжжя обігнало навіть Донеччину

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Слово і Діло.

У Запорізькій області з початку АТО з реєстрації знялися 32688 внутрішньо переміщених осіб. Друге місце за відтоком переселенців посідає неокупована частина Донецької області - 26865, третє - Кіровоградська область. Також відтік спостерігається у Тернопільській, Чернігівській, Сумській, Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Херсонській і Луганській областях.

Натомість у столиці кількість переселенців швидко зростає - порівняно із січнем 2017 року до Києва переїхали 6044 переселенці з Криму і Донбасу. Значно побільшало внутрішніх мігрантів в Харківській області - на 1816 людей, а також у Київській - на 1795. Не так сильно, однак теж зросла кількість переселенців у Івано-Франківській, Житомирській, Чернівецькій, Вінницькій, Одеській, Львівській, Миколаївській, Рівненській і Закарпатській областях.

Станом на 30 березня 2017 року через війну на сході України та окупацію Росією півострова Крим вимушеними переселенцями офіційно стали понад 1,59 млн осіб. Найбільше їх мешкає на неокупованій території Донеччини (понад 532 тис.) і Луганщини (майже 291 тис.). 196 тис. обрали новою домівкою Харківську область, 163 тис. – Київ, понад 76 тис. – Дніпропетровську область, 59 627 - Запорізьку область.

Зазначимо, що за даними запорізького штабу з питань вимушених переселенців, із Запорізької області поїхали лише близько семи тисяч внутрішніх мігрантів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя