ПАР, Румунія, Житомир: Хто зацікавився виставленими на аукціон запорізькими левами і ведмедями

Тварини, що утримуються в приватному центрі реабілітації у запорізькій Василівці, щойно були виставлені на онлайн аукціон, та вже з’явилися бажаючі їх забрати
 

ПАР, Румунія, Житомир: Хто зацікавився в…

Про це повідомив власник центру реабілітації диких тварин Олександр Пилишенко, передає Depo.Запоріжжя.

Є бажаючі забрати левів та ведмедів, які раніше були вилучені з зоопарку смерті в донецькому Покровську та передані у центр реабілітації у Василівку Запорізької області. Власник василівського центру, каже, що його заклад на звірів не претендує, в аукціоні участі не братиме. "Наш реабілітаційний центр впорався зі своїм завданням, ми на якийсь час зуміли надати допомогу цим тваринам. Привели у добрий фізичний стан. І подальша їхня доля, все ж таки, жити у більш комфортних умовах, я маю на увазі великі площі", – повідомив Пилишенко.

За інформацією власника центру реабілітації, три врятовані із Покровська леви можуть поїхати до Південно-Африканської Республіки, двох ведмедів хочуть забрати у Житомир, решта ведмедів може відправитися до Румунії.

Нагадаємо, звірів передадуть безоплатно тим, хто може створити для них відповідні умови: притулки для тварин, зоологічні парки або інші установи для утримання тварин. Онлайн аукціон із передачі звірів стартував 1 липня, заявки можна залишати до 1 серпня.

Раніше повідомлялося, що до приватного притулку у Василівці прибули звірі з зоопарку в донецькому Покровську. Тварин там тримали в крихітних клітках, в жахливих умовах. Один із закатованих левів невдовзі помер. Також нагадаємо, що притулок у запорізькій Василівці відомий, зокрема, тим, що прийняв до себе кинутих тварин міністра-втікача часів Януковича.   

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"