Оприлюднений проєкт бюджету Запорізької області на 2021 рік

Департаментом фінансів Запорізької облдержадміністрації підготовлений проєкт кошторису Запорізького регіону на наступний рік, його було оприлюднено на сайті Запорізької обласної ради 27 листопада
 

Оприлюднений проєкт бюджету Запорізької…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.

Оприлюднений проєкт бюджету Запорізької області на 2021 рік. Обсяг бюджету визначений у сумі 4,7 млрд грн. При цьому загальний фонд – 3,6 млрд – запланований з профіцитом у 44 млн грн, спеціальний – у сумі 1,1 млрд – з дефіцитом у 44 млн.

Резервний фонд складе 35,5 млн грн.

Обсяг реверсної дотації, тобто кошти які будуть передані з регіону до державного бюджету, цьогоріч помітно менший за торішній – 51 млн, торік було майже 72 млн.

Проєктом передбачені капітальні видатки у сумі 25,3 млн грн на співфінансування термомодернізації головного корпусу Запорізької обласної клінічної лікарні.

Також передбачені видатки на заходи Регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об'єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення.

На дороги області проектом бюджету передбачені 866 млн грн. Зокрема, планується направити кошти на виготовлення проєктної документації для проведення поточного середнього ремонт автомобільної дороги державного значення Т-08-19 Більмак - /М-14/.

Коли депутати зберуться для ухвалення головного фінансового документу Запорізької області, поки невідомо.

Нагадаємо, бюджет на 2020 рік був ухвалений Запорізькою обласною радою 12 грудня в обсязі 4,8 млрд грн. Також нагадаємо, що Запорізька область готується до входження у новий рік без бюджету – із  тимчасовим розписом на перший квартал.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"