ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Обрати нову назву острову Леніна мають самі запоріжці, - Ігор Артюшенко

Декомунізація досі не торкнулася дніпровського острівка, що розташований у межах Запоріжжя
Depo.
22 серпня 2016 14:43
ФОТО: depo.ua
Обрати нову назву острову Леніна мають самі запоріжці, - Ігор Артюшенко
Декомунізація досі не торкнулася дніпровського острівка, що розташований у межах Запоріжжя

Народний депутат, голова Запорізької територіальної організації партії “Солідарність” - Блок Петра Порошенка” Ігор Артюшенко пропонує ретельно вивчити думку містян щодо нової назви острова Леніна, якого не торкнулася декомунізація. Нещодавно нардеп звернувся в Кабмін за роз'ясненням про порядок перейменування острова і отримав відповідно, згідно з якою, це питання "знаходиться виключно в площині повноважень органів місцевого самоврядування - міськради і мера міста", - повідомив Артюшенко порталу Depo.Запоріжжя.

Нардеп також нагадав, що на профільній комісії при ОДА більше півроку тому експертами вже розглядалися рекомендації щодо можливих назв острову. Але думки розділилися: частина експертів пропонує назву остров Кічкас (тому що він утворився в результаті затоплення ділянки Кичкаса), інша частина - назвати на честь відомого українського гетьмана Петра Сагайдачного.

“Тому я особисто вважаю правильним дізнатися думку городян на рахунок можливих назв острова шляхом опитування на сайті міської влади. І тільки після цього прийняти остаточне рішення щодо нової назви острова. Нехай це буде відкритий конкурс і самі городяни визначаться”, - наголосив Ігор Артюшенко.

Пропозицію нардепа вже підтримали в Запорізькій ОДА.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя