Об'єднання вишів, перерозподіл коштів: Об що ламатимуть списи на сесії Запорізької облради

Двадцять четверта чергова сесія Запорізької обласної ради відбуватиметься сьогодні, 4 жовтня

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

На сесії може бути гаряче. Насамперед, через питання об'єднання двох запорізьких вишів. Запорізька державна інженерна академія, яка тривалий час відчуває певні фінансові труднощі, хоче реорганізуватися, приєднавшись до ЗНУ. Вчені ради та колективи обох вишів уже підтримали це об'єднання. Подальше рішення за міністерством. Але можливе злиття занепокоїло окремих депутатів обласної ради. На сесії збираються розглянути звернення до Уряду, Міністерства освіти та профільного комітету ВР щодо неприпустимості "механічного" об'єднання вишів. Відповідний проект подав депутат від "Нової політики" Василь Хвостак.

Обласні депутати також збираються внести зміни до обласного бюджету, доходна частина якого за підсумками вісьмох місяців була перевиконана. Перевиконання по загальному фонду склало 84 742,181 тис. грн, спеціальному - за доходами, що зараховуються до фонду охорони навколишнього природного середовища, - 5 062,416 тис. грн. Тепер додаткові кошти мають спрямувати на важливі проекти соціальні, інфраструктурні тощо.

До порядку денного сесії внесені питання про вихід Запорізької обласної ради зі складу учасників ТОВ "Дитячий оздоровчий табір "Морський " та ТОВ "База відпочинку "Дружба ". Ці заклади відпочинку, співвласником яких є облрада, перебувають нині у вкрай занедбаному стані.

Окрім цих питань, депутати збираються заслухати звіти про виконання низки обласних програм, внести зміни до інших, а також до Порядку проведення конкурсів для визначення очільників закладів вищої освіти та закладів культури.

Сесія розпочнеться об 11:00.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Мітки: #облрада