ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новий губернатор обіцяє не зачиняти двері кабінету та дивитись в очі

Новий голова Запорозької державної адміністрації Григорій Самардак подякував Президенту за довіру та пообіцяв зробити все, аби йому не було соромно дивитись в очі запоріжцям.
Depo.
6 квітня 2015 17:09
ФОТО: depo.ua
Новий губернатор обіцяє не зачиняти двері кабінету та дивитись в очі
Новий губернатор обіцяє не зачиняти двері кабінету та дивитись в очі

Про це повідомляє Запоріжжя.depo.ua

"Я такий самий запорожець, як і всі присутні, - звернувся до представників влади та ЗМІ губернатор Самардак - Я розумію, яка відповідальність покладена на мене. Зроблю все, аби мені було не соромно дивитись в очі запоріжцям".

Що ж стосується пріоритет у роботі, то за словами Григорія Вікторовича, для нього немає нічого важливішого, ніж захист мирного життя.

Особливу увагу новий керманич регіону обіцяє приділяти стосункам з представниками бізнесу.

"Буду розвивати Запорізький край. Готов простягнути руку для партнерства. Двери мого кабінету завжди будуть відчинені для патріотів. Гарантує бізнесу відкритість відносин. Між владою та бізнесом має бути діалог", - сказав голова ОДА.

Григорій Самардак вирішив піти шляхом екс-губернатора Валентина Резніченка і не став давати солодких обіцянок. Сказав відверто:

"Попереду тяжкі часи, та я впевнений ми впораємося".

У роботі новий губернатор буде спиратися на європейські цінності.

Як повідомляв раніше портал Запоріжжя.depo.ua, сьогодні активу області представили нового губернатора Григорія Самардака.