Негода відрізала Арабатську стрілку від "материка" (ФОТО)

Між херсонською косою - Арабатською стрілкою, де розташовані кілька населених пунктів, та "материком" сьогодні, 27 лютого, повністю припинене транспортне сполучення

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "Новий візит".

Сильний східний вітер проти ночі 27 лютого нагнав хвиль, які затопили єдину дорогу, що зв'язує Генічеськ із населеними пунктами Арабатської стрілки. Рівень води на ділянці дороги, що веде на Арабатку, становить близько метра. Здолати цю ділянку неможливо. Одну автівку, водій якої ризикнув проїхати по затопленій дорозі, змило в Сиваш. Машину витягали рятувальники. За попередньою інформацією, водій не постраждав.

Через затоплення дороги не може потрапити на роботу у Генічеськ голова РДА Олександр Воробйов, який мешкає на Арабатці. Його збираються доставити в райцентр спецтехнікою.

Зазначимо, ділянку дороги на в'їзді на Арабатську стрілку затоплює кілька разів на рік під час сильного вітру, адже тут вода впритул підходить до дороги. Косу, що є найдовшою в Європі, з одного боку оточує "гниле озеро" Сиваш, з іншого - Азовське море.

Нагадаємо, на Херсонщині анонсували запуск тролейбусного маршруту в Крим: він має пройти по Арабатській стрілці та зв'язати херсонський Генічеськ із кримською Керчю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя