ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Не забудьте перевести стрілки: переходимо на літній час

В останні вихідні березня Україна переходить на літній час
Depo.
26 березня 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
Не забудьте перевести стрілки: переходимо на літній час
Не забудьте перевести стрілки: переходимо на літній час

В ніч з 26 на 27 березня о третій годині стрілки потрібно буде перевести на годину вперед, передає Depo.Запоріжжя. Переведення годинника на літній час деяким людям дається непросто - тепер доведеться прокидатися вранці на годину раніше. Невипадково переведення часу відбувається саме у вихідні дні - інакше неуважні люди, як мінімум, запізнилися б на роботу.

З іншого боку, перехід на літній час має і свої плюси: вже не треба буде повертатися з роботи в темряві. Також перехід на літній час корисний з економічної точки зору - економиться електроенергія.

Медики радять почати звикати до нового часу за кілька днів до переведення годинників. Наприклад, лягати спати на 15-20 хвилин раніше і прокидатися раніше на 15-20 хвилин.

Нагадаємо, що Верховна Рада України ще у 2011 році прийняла рішення про скасування переходу на різний час, але воно було скасовано через різкі протести з боку мешканців Західної України. Так як природній сонячний час різко відрізнявся від третьої вартової зони, в яку потрапила б Західна Україна. Ужгородська міська рада навіть прийняла розпорядження, нівелювати указ Ради.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя