"Не моя ініціатива": Мер Запоріжжя натякнув на винуватця транспортного колапсу на Дніпрогесі

Міський голова Запоріжжі Володимир Буряк відмежувався від транспортного колапсу у місті, що виник через розпочатий ремонт дорожнього полотна на греблі Дніпрогесу     
 

"Не моя ініціатива": Мер Запоріжжя натяк…

Про це Буряк написав на офіційній сторінці у Facebook, передає Depo.Запоріжжя.

Транспортну ситуацію мер назвав критичною та зазначив, що також потерпає через затори, які виникли у місті через ремонт на греблі. Утім, Буряк наголосив, що ремонт дороги греблі – не його ініціатива. "Якщо завдання знайти крайнього, то, звичайно, можна звинувачувати у всьому міську владу. Якщо розібратися, то ви побачите, що ремонт дороги на греблі – це не моя ініціатива. Не маю я права втручатися в об'єкти "Укргідроенерго", – підкреслив міський голова.

Для розв’язання транспортних проблем міста мер доручив забезпечити чергування патрульних не лише на греблі, а й на прилеглих вулицях, а також збирається провести переговори з організації перевезень річковим транспортом з одного берега Дніпра на інший.   

Нагадаємо, ремонт Дніпрогесу доручив розпочати президент України Володимир Зеленський. Свій візит до Запоріжжя гарант розпочав саме з греблі. Його тут супроводжували директор Укргідроенерго Ігор Сирота та мер Запоріжжя Володимир Буряк. Пояснювали, зокрема, що для проведення капітального ремонту греблю треба закривати, причому роки на два, але це спричинить транспортний колапс у місті. Гарант натомість поставив завдання відремонтувати покриття на греблі до 15 жовтня. З початком ремонту запоріжці потерпають від автозаторів та змушені ходити з лівого на правий берег пішки.   

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook