ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нардеп Артюшенко хоче нагородити Сіна Орденом за "Хитрож..ість"

Бо вважає, що саме Сін є організатором проплачених мітингів
Depo.
12 травня 2015 16:34
ФОТО: depo.ua
Нардеп Артюшенко хоче нагородити Сіна Орденом за "Хитрож..ість"
Нардеп Артюшенко хоче нагородити Сіна Орденом за "Хитрож..ість"

Народний депутат України Ігор Артюшенко впевнений, що якби б в Україні існував орден "За хитрож..ість", то запорізький мер Олександр Сін був би повним його кавалером. Про це, як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, Ігор Артюшенко написав на своїй сторінці у ФБ:

"Сьогодні отримали чергове підтвердження цьому - маю на увазі акцію риночників з організації "Ніка" щодо протесту проти звільнення з посади директора КП "Запоріжринок".... у Нетреби закінчується контракт на посаді директора КП.

Звичайно, за всією логікою, продовжувати його не можна, а варто звільнити. А ще краще посадити. Але ж вказаним вище особам це зовсім невигідно", - пише нардеп.

Що ж до ордену, то його Артюшенко пропонує дати меру за такий хитрий план:

"Організовує "Ніку", щоб та стала на захист Нетреби. Вони придумують різні байки про приватизацію ринків, про поганий новий менеджмент, тим самим накручують підприємців своїми фантазіями.

В результаті - сьогодні під міськрадою маємо мітинг риночників, які вимагають залишити Нетребу на посаді.

Ініціативна група мітингуючих заходить в мерію і має розмову з Сіном.

Тепер очікуємо на заяву мера про те, що він "чує громаду", що питання звільнення дискусійне і може призвести до напруги в місті, а тому варто його відкласти у довгий ящик.

Результат: корупціонер на посаді, лояльні до мера Сіна ГО - у кормушкі, а сам мер "почув громаду і героїчно вирішив конфлікт".

Орден!" - каже нардеп.