ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Начальники Запорізької та Донецької рибінспекцій знайшли по півмільйона гривень, щоб не сидіти в СІЗО за хабар

Запорізький суд визначив для двох начальників регіональних управлінь охорони та використання водних біоресурсів та регулювання рибальства, яких було викрито в одержанні неправомірної вигоди в розмірі 100 тисяч гривень, запобіжний захід у вигляді арешту але з можливістю внесення застави в розмірі півмільйона гривень для кожного
Depo.
27 травня 2015 18:55
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.uaпрокурор Запорізької області Олександр Шацький розповів під час сьогоднішнього брифінгу, що підозрювані душе швидко знайшли необхідні гроші для застави. Таким чином, внесши по 500 тисяч гривень застави, чоловіки до суду за обвинувачення їх за ч.3 статті 368 Кримінального кодексу - "одержання неправомірної вигоди у великому розмірі за попередньою змовою службовими особами, які займають відповідальне становище" будуть знаходитися вдома, а не за гратами.

За словами прокурора, обох лихоїмців після їх затримання намагалися звільнити заднім числом, але після попередження у віповідне міністерство про кримінальну відповідальність за підробку, спроби припинилися.

Як вже повідомляв портал Запоріжжя.depo.ua.,
встановлено, що керівники теруправлінь Запорізької та Донецької (донетчанин, до речі, є ще депутатом Новоазовської райради) областей, використовуючи своє службове становище, запропонували донецькому підприємцю передати їм 100 тисяч гривень за виділення йому ставків на території Запорізької області та безперешкодне здійснення рибогосподарської діяльності.

Держслужбовців затримали 28 березня цього року в Бердянському кафе після того, як вони отримали від підприємця 100 тисяч гривень хабара.

До речі, санкція ч.3 статті 368 КК перебачає позбавлення волі на термін від 5-ти до 10 років із конфіскацією майна.