ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На запорізьких мостах з вересня відновлять будівництво

Кабмін оголосив про відновлення будівництва моста через Дніпро в Запоріжжі
Depo.
1 вересня 2016 10:38
ФОТО: depo.ua
На запорізьких мостах з вересня відновлять будівництво
На запорізьких мостах з вересня відновлять будівництво

"Укравтодор" вирішив з початку вересня відновити будівництво моста через Дніпро в Запоріжжі. Про це сказав т.в.о. голови "Укравтодору" Євген Барах на засіданні Кабміну в середу, 31 серпня, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Лівий берег".

"Нарешті розблоковано будівництво автотранспортної магістралі через річку Дніпро в Запоріжжі. На 5 вересня готовий остаточний акт огляду всіх конструкцій, і 6 вересня можна буде отримувати гроші і направляти їх на будівництво. За попередніми результатами, обстеження підтвердило дієвість і пружність цих конструкцій, а також можливість продовження ремонтних робіт", - сказав він.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в свою чергу зазначив, що це означає відновлення моста через Дніпро в Запоріжжі.

Будівництво моста через Дніпро в Запоріжжі паралельно мостам Преображенського почалося ще в 2004 році. Заклав капсулу тодішній прем'єр України Віктор Янукович. Планувалося, що будівництво завершиться до 2009 року, але проект перетворився на багаторічний "недобуд".

Зараз праві і лівий берег Запоріжжя пов'язані між собою мостами Преображенського (мостовий перехід, що йде через Хортицю) і дамбою ДніпроГЕС. Також з правого берега на Хортицю веде арковий міст, на лівий берег потім потрібно їхати через міст Преображенського.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя