ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На запорізьких кладовищах наведуть лад до поминальних днів

Передбачено виконання цілого комплексу робіт з благоустрою
Depo.
25 березня 2016 17:16
ФОТО: depo.ua

До Дня пам’яті запорізькі кладовища приведуть у належний стан. Відповідне рішення було ухвалено у п’ятницю, 25 березня, на засіданні виконкому Запорізької міскради, Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням а прес-службу мерії.

Мова йде про дев’ять міських кладовищ загальною площею близько 280 га. Комунальним підприємством “Запорізька ритуальна служба” заплановано цілий комплекс робіт з благоустрою поховань.

Зокрема, у період з 1 квітня по 31 травня комунальне підприємство забезпечить вивезення сміття з територій кладовищ, також буде організоване завезення води та
відремонтовані під'їзні шляхи. Роботи з благоустрою включають також ремонти і фарбування водопроводів, малих архітектурних форм та інше. Приведуть в порядок меморіали військових-братських поховань, могили Героїв Радянського Союзу.

Особливу увагу буде приділено благоустрою Кушугумського кладовища, де поховані невідомі бійці, що загинули в зоні проведення АТО.

Нагадаємо, День пам’яті відзначається 8 травня, крім того, 10 травня християни східного обряду відзначатимуть день поминання.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя