ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжя завезли п'ять незаконних авто - машини вилучили митники

За незаконне ввезення автомобілів порушники повинні сплатити майже 4 мільйони гривень штрафу
Depo.
21 серпня 2015 09:51
ФОТО: depo.ua

Майже 3,9 мільйона гривень буде стягнуто у вигляді штрафу з громадян, які незаконно ввезли до України п'ять автомобілів, а вартість транспортних засобів становить 1,3 мільйона гривень, що теж буде стягнуто судом на користь держави. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили в прес-службі головного управління фіксальної служби в Запорізькій області. 

Під час проведення спеціального заходу фахівці Запорізької митниці ДФС разом із співробітниками управління ДАІ в Запорізької області виявили п'ять легкових автомобілів з литовськими реєстраційними номерами.

В ході перевірки виявилось, що автівки марок "Mercedes-Benz C200", "Skoda Octavia", "Volvo S40" та два "VW Passat" прямували з литовської сторони і, як з'ясувалось згодом, вже були зняті з реєстрації в уповноважених органах Литви. Під час проходження через митний кордон України особи, які ввозили зазначені автомобілі, надали митникам неправдиві документи щодо реєстрації транспортних засобів та в подальшому користувалися транспортом без сплати митних платежів.

Таким чином, вказані дії кваліфікуються як порушення митного законодавства за ознаками, передбаченими ст.483 ст.485 МК України, тобто переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю та дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів.

Санкції статей тягнуть за собою накладання штрафу в розмірі 100% вартості автомобілів й їх конфіскацію та накладання штрафу в розмірі 300% несплачених сум митних платежів.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 380 та ст. 381 МК України обов'язковою умовою допуску транспортних засобів до тимчасового ввезення або транзиту є їх реєстрація в уповноважених органах іноземних держав.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Depo.Запоріжжя