На Запоріжжі для Ахметова будують сьому залізничну колію

На залізничній ділянці Пологи – Комиш-Зоря, через яку здійснюється залізничне сполучення зі станціями Маріупольського вузла, розпочалися роботи для підвищення пропускої спроможності

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу Придніпровської залізниці.

На ділянці "Пологи – Комиш-Зоря" будують додаткову - сьому - приймально-відправну колію завдовжки кілометр та два стрілочні переводи.

Колійні роботи відбуваються у рамках реалізації першого етапу інвестиційного проекту з реконструкції ділянки "Пологи – Комиш-Зоря", спрямованого на підвищення пропускної спроможності маріупольського напрямку. Головна мета - в повному обсязі забезпечити потребу металургійних комбінатів Приазов'я в залізничних перевезеннях.

Розпочаті на станції "Комиш-Зоря" колійні роботи будуть завершені вже за кілька днів. Перший етап також передбачає відновлення роз'їзду на 327-му кілометрі перегону "Магедове – Комиш-Зоря", це в планах залізниці на 2018 рік.

Нагадаємо, основними металургійними потужностями Приазов'я є маріупольські меткомбінати, що входять до групи "Метиінвест" Ріната Ахметова.

Також нагадаємо, розширити пропускну здатність залізниці на цій ділянці вирішили для задоволення попиту металургійних комбінатів Маріуполя. Раніше Укрзалізниця реконструювала ділянку Комиш-Зоря – Волноваха, урочисте відкриття якої відбулося у листопаді 2016 року. Це наразі єдина залізнична гілка, що зв'язує Донбас із іншими регіонами України. Реконструкція цієї ділянки була покликана збільшити обсяги перевезень у напрямку підприємств і портів Маріуполя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя