На Запоріжжі завучка зіпсувала хлопцю випускний через незданий підручник

На урочистому врученні свідоцтв про закінчення дев’ятого класу у гімназії "Сузір’я", що у місті Василівка, педагог публічно принизила випускника
 

Про це у Facebook повідомила мати хлопчика Світлана Леляк, передає Depo.Запоріжжя.

На випускному в гімназії "Сузір’я" під час урочистого вручення свідоцтв про закінчення дев’ятого класу стався прикрий інцидент, що зіпсував випускний дев’ятикласнику Микиті та його матері. На випускний зібралися три дев’ятих класи та батьки випускників. Микиту спочатку довго не викликали на сцену для урочистого вручення свідоцтва. А потім завучка назвала прізвище хлопця та, помахавши порожнім файлом, оголосила: "Напевно, Микита не здав якусь книжку, тому йому сьогодні ніхто цей документ вручати не буде ". "Син так і залишився сидіти один в залі в той час, як весь клас стояв на сцені", - розповіла мати, додавши, що на власне випускний після урочистої частини Микита не пішов.

Жінка обурена поведінкою педагога, що принизила хлопця у день прощання зі школою. Не знімає провини з дитини, але вважає, що класна керівниця могла б зателефонувати їй і попередити про проблему до випускного.

 

Відповідно до даних, розміщених на сайті навчального закладу, завучка, яка принизила хлопця, вчитель вищої категорії, її стаж наближається до сорока років.  

Раніше повідомлялося, що у Запоріжжі депутати вимагають припинити гнобити школярів за "грошовою ознакою".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя