На Запоріжжі засудили завербованого росіянами на Майдані інструктора терористів

Заочний вирок оголосив Василівський районний суд Запорізької області жителю Василівки, що з 2014 року перебуває у лавах незаконних збройних формувань "ДНР"

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на вирок від 5 листопада, що містить в реєстрі судових рішень.

Житель Василівки доєднався до терористів 2014 року, точна дата, коли це сталося, невідома. За словами свідків, чоловік казав, що був завербований російськими спецслужбами під час київського Майдану, брав участь в анексії Криму, далі був на Донбасі. Зокрема, служив під керівництвом Стрелкова-Гіркіна у Слав'янську Донецької області.

Служить у так званому "батальйоні Спарта" , що нині входить до складу першого армійського корпусу, створеного на окупованому Донбасі росіянами. Окрім безпосередньої участі у бойових діях проти підрозділів ЗСУ та Нацгварії, виконує в "батальйоні" функції інструктора – навчає терористів рукопашному бою, тактиці ведення бойовий дій на пересічній місцевості.

Неодноразово "світився" у сюжетах російських та "ДНРівських" новин, де зокрема розповідав, що на Донбасі йде війна між Росією та Заходом.

Гуляв на весіллі нині покійного очільника "Спарти" "Мотороли" (Арсена Павлова).

У суді було пред'явлено величезний обсяг доказів злочинної діяльності жителя Василівки.

Суд визнав чоловіка винуватими у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.258-3 КК (Створення терористичної групи чи терористичної організації України), йому призначене покарання у виді позбавлення волі на строк дев'ять років без конфіскації майна.

Початок строку відбування покарання буде обчислюватися зі дня затримання терориста.

Нагадаємо, на Запоріжжі екс-терорист погорів, загубивши "ДНРівські" документи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя