На Запоріжжі з виборів масово знімаються висуванці "Батьківщини"

Троє кандидатів у народні депутати від ВО "Батьківщина" відмовилися від участі у виборах
 

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на дані Центральної виборчої комісії.

Реєстрацію двох кандидатів у народні депутати – висуванців Батьківщини скасувала ЦВК згідно з поданими ними заявами про відмову у балотуванні. В одномандатному виборчому окрузі №74, що включає Комунарський та частину Олександрівського району Запоріжжя, скасовано реєстрацію  гендиректора ТОВ "Інформаційно-консалтингове агентство Правовий Альянс", члена "Батьківщини" Андрія Колесника. В окрузі №78 із центром у Бердянську скасовано реєстрацію власника фермерських господарств, депутата Запорізької облради, члена "Батьківщини" Андрія Гогунського. Раніше від балотування у виборчому окрузі № 81 із центром у Токмаку відмовився ще один висуванець "Батьківщини", член цієї партії , депутат Запорізької облради Віктор Дудка.

Також ЦВК скасувала реєстрацію у бердянському окрузі "радикала" Владислав Шалєєв, який раніше повідомив, що знімається з виборів тому, що його "нудить від популізму".  

Загалом, станом на 10 липня від участі в балотуванні відмовилися вісім зареєстрованих на запорізьких округах кандидатів. Також нагадаємо, що останнім днем подачі заяв із добровільною відмовою від балотування було 8 липня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя