ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі викрили чиновників, що три роки допомагали спецслужбам Росії (ВІДЕО)

Служба безпеки викрила службових осіб місцевого  органу влади, що сприяли підривній діяльності спецслужб Росії проти України

Depo.
12 жовтня 2018 18:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у прес-центрі СБУ, передає Depo.Запоріжжя.

Запорізькі чиновники в період з липня 2015 року до жовтня 2018 року надавали представникам спецслужб Російської Федерації допомогу у проведенні підривної діяльності проти України. За повідомленням СБУ, службовці вели підбір кандидатів та вербування проросійської агентури з числа мешканців Запорізької області та інших регіонів України, сприяли у підготовці до проведення масових акцій протесту та масових заворушень, у тому числі шляхом підготовки, передачі розвідувальної інформації щодо суспільно-політичної та соціально-економічної обстановки в Запорізькій області.

Окрім того з'ясувалося, що запорізькі чиновники мали сталі контакти з одним із заступників начальника УСБУ в Дніпропетровській області.

У рамках цієї справи співробітники СБУ нині проводять невідкладні слідчі (розшукові) дії. Зокрема, відбуваються обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів.

У прес-центрі УСБУ в Запорізькій області порталу Depo.Запоріжжя не змогли надати більш подобної інформації, щодо органу місцевої влади, де працюють фігуранти справи, а також щодо інших обставин.

Нагадаємо, раніше у Запорізькій мерії шукають канал зв'язку, яким службова інформація передавалася на непідконтрольні Україні території Донецької області.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

Також читайте нас на Facebook та у Twitter