На Запоріжжі викрили чиновників, що три роки допомагали спецслужбам Росії (ВІДЕО)

Служба безпеки викрила службових осіб місцевого  органу влади, що сприяли підривній діяльності спецслужб Росії проти України

Про це повідомили у прес-центрі СБУ, передає Depo.Запоріжжя.

Запорізькі чиновники в період з липня 2015 року до жовтня 2018 року надавали представникам спецслужб Російської Федерації допомогу у проведенні підривної діяльності проти України. За повідомленням СБУ, службовці вели підбір кандидатів та вербування проросійської агентури з числа мешканців Запорізької області та інших регіонів України, сприяли у підготовці до проведення масових акцій протесту та масових заворушень, у тому числі шляхом підготовки, передачі розвідувальної інформації щодо суспільно-політичної та соціально-економічної обстановки в Запорізькій області.

Окрім того з'ясувалося, що запорізькі чиновники мали сталі контакти з одним із заступників начальника УСБУ в Дніпропетровській області.

У рамках цієї справи співробітники СБУ нині проводять невідкладні слідчі (розшукові) дії. Зокрема, відбуваються обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів.

У прес-центрі УСБУ в Запорізькій області порталу Depo.Запоріжжя не змогли надати більш подобної інформації, щодо органу місцевої влади, де працюють фігуранти справи, а також щодо інших обставин.

Нагадаємо, раніше у Запорізькій мерії шукають канал зв'язку, яким службова інформація передавалася на непідконтрольні Україні території Донецької області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя