ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі у воді виявили вірус поліомієліту

Поліовірус, виявлений у воді на Запоріжжі, відправлено до вірусологічної лабораторії Українського центру з контролю та моніторингу захворювань для підтвердження
Depo.
8 лютого 2016 16:37
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у Держсанепідемслужбі в Запорізькій області.

У рамках моніторингу циркуляції ентеровірусів, в тому числі і поліовірусів, що визивають поліомієліт людини, на об’єктах зовнішнього середовища вірусологічною лабораторією Запорізького обласного лабораторного Центру Держсанепідслужби України було досліджено 62 проби води. З них - 57 проб стічної води, 2 проби вода з відкритих водоймищ та 3 проби питної води.

Удвох пробах стічної води було виділений поліовірус. Вірус відправлений до вірусологічної лабораторії Українського центру з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України для підтвердження.

У санепідемслужбі зазначають, що з метою своєчасного введення протиепідемічних заходів, направлених на недопущення виникнення захворювань поліомієлітом на території Запорізької області, проводиться моніторинг захворюваності на гострі мляві паралічі. З початку 2016 року зареєстровано 5 випадків захворювання на гострий млявий параліч.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя