На Запоріжжі розпочинаються вибори в територіальних громадах

Перші вибори депутатів та голів у сільських й селищних об'єднаних громадах Запорізької області стартували сьогодні, 29 жовтня

Виборчі дільниці працюватимуть з 8:00 до 20:00, передає портал Depo.Запоріжжя.

Вибори відбуваються у Підгірнянській сільській громаді Василівського району, Новоуспенівській та Чкаловській сільських громадах Веселівського району, у Петро-Михайлівській сільській громаді Вільнянського району, у Воздвижівській сільській громаді Гуляйпільського району, у Плодородненській сільській громаді Михайлівського району, у Приазовській селищній громаді Приазовського району, у Кирилівській та Якимівській селищних громадах Якимівського району, а також Новобогданівській сільській громаді, до складу якої входять населені пункти Мелітопольського та Михайлівського районів.

За інформацією Громадянської мережі ОПОРА, під час підготовки до виборів, спостерігачі виявили понад 250 різного роду порушень.

Наприклад, у Якимівці виявлено агітацію з ознаками "чорного піару" проти кандидата на посаду голови ОТГ. А в селі Володимирівка депутат облради на Дні села представила кандидата на посаду селищного голови.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, у запорізьких об'єднаних громадах на посади голів балотуватимуться 54 кандидати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя