ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі сім вулиць вже декомунізували

В трьох районах Запорізької області вже розпочали процес перейменування вулиць
Depo.
12 серпня 2015 13:28
ФОТО: depo.ua
На Запоріжжі сім вулиць вже декомунізували
На Запоріжжі сім вулиць вже декомунізували

В рамках виконання закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" в Приазовському районі були перейменовані чотири вулиці, назви яких мали радянське коріння, повідомляє "Громадське", передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Таким чином вул. Леніна змінила назву на вул. Шкільна, вул. Радянська стала вул. Українською, вул. Кірова перейменували на вул. Задунаївську, а вул. Жовтневу - на вул. Степову. Ще дві вулиці отримали нові назви в Веселівському районі. Там вул. Леніна стала Центральною, а вул. Комуністична - Щасливою.

В Куйбишевському районі на даний момент переіменували вул. Котовського. Відтепер вона носитиме назву Центральна. До речі перейменувати мають і саме Куйбишеве. Селище входить в перелік з 41 населеного пункту Запорізької області, що, згідно закону, мають змінити назви до 21 листопада поточного року.

Всього в Запорізькій області під дію закону про декомунізацію потрапили 1456 вулиць. Як відомо, в Запоріжжі планують перейменувати понад 100 вулиць.

Більше новин про Запоріжжя Ви знайдете на Depo.Запоріжжя