ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі ще 15 АТОшників отримали дозволи на розробку земельних ділянок

Землевпорядники самі приїхали в Гуляйпільський район, щоб вручити накази про надання дозволів на розробку проектів відведення землі
Depo.
29 березня 2016 17:32
ФОТО: depo.ua

Представники запорізького Держгеокадастру привезли учасникам АТО, що мешкають в Гуляйпільськом районі, 15 прийнятих наказів про надання дозволів на розробку проектів відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Загальна площа землі, яку отримають АТОшники складає 26 га. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі відомства.

Також демобілізованим бійцям надали алгоритм дій з оформлення у власність земельної ділянки. Керівник запорізького Геокадастру нагадав військовим, що витрати на оформлення землі їм будуть повністю компенсовані завдяки обласній програмі “Назустріч людям“, що діє на території області.

Загалом на території Запорізької області з початку запровадження ініціативи про забезпечення землею учасників АТО дозволи на розроблення проектів землеустрою на ділянки загальною площею 594,51 га отримали 822 військовослужбовця. Із загальної їх кількості 540 дозволів на площу 479,21 га учасникам АТО надано Головним управлінням Держгеокадастру в Запорізькій області. На сьогодні вже завершили оформлення землі у власність 66 учасників АТО. Військові отримали земельні ділянки загальною площею 27,51 га.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя