ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі рятують ведмедя Балу, що провів шість років у буцегарні на турбазі

Миколаївські зоозахисники та представники центру реабілітації ведмедів “Синевір“ намагаються врятувати ведмедя, що живе у жахливих умовах на однієї з турбаз курортного селища Кирилівка
Depo.
24 лютого 2016 14:05
ФОТО: depo.ua

Представники зоозахисної організації “Миколаївське міське товариство захисту тварин” і центру реабілітації ведмедів “Синевір“ разом з представниками виконавчої служби і поліції сьогодні, 24 лютого, відправилися у Кирилівку, щоб вилучити та відправити на реабілітацію семирічного ведмедя Балу, що живе на місцевій турбазі. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомила голова миколаївської організації Муза Махова.

За її словами, ведмідь вже шість років перебуває у тісній клітці на турбазі у геть невідповідних умовах. Тварина страждає від холоду зимою, спеки – влітку, не отримує у відповідній кількості навіть води. А годують тварину кашею.

Про страждання ведмедя зоозахисники дізналися минулого літку. Після звернення до держустанов відбувся суд, який прийняв рішення вилучити ведмедя та відправити в “Синевір“ на реабілітацію.

У дорогу ведмідь, якщо його вдасться вилучити, відправиться сьогодні. Представники “Синевіра“ привезли з собою велику клітку, в який тварина подорожуватиме на Закарпаття.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя