На Запоріжжі рухнула залізнична платформа. Пасажири приміських поїздів стрибають в яму (ФОТО)

Залізнична платформа на станції "Дачна" в Запорізькій області обвалилася через дії вандалів

Depo.
23 листопада 2017 12:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на допис користувача на форумі залізничників у мережі "Фейсбук".

Дописувач, а також коментатори зазначають, що це - платформа "Дачна", що розташована між станціями "Плавні" та "Таврійськ" на 1143 км у Запорізькій області, і обвалилася вона ще на початку листопада.

На Придніпровській залізниці проблему з платформою визнали, зазначивши, що вона зазнала пошкоджень через дії "мисливців за металом" 2 листопада.

"Під час спроби крадіжки вандали зламали частину кутника, який утримує залізобетонні плити платформи. У результаті виникла аварійна ситуація: пошкоджений кутник потрапив у габарит дрезини колійників, при цьому три залізобетонні плити впали на землю", - прокоментували на залізниці.

Платформу обіцяють полагодити до 25 листопада.

"Водночас розроблено і задіяно схему посадки-висадки на платформі 1143 км пасажирів із приміських електропоїздів. Вона передбачає зміщення місяця зупинки першого вагона та безпечну посадку-висадку пасажирів через останні вагони на непошкоджену частину платформи. Інформацію для пасажирів машиністи приміських електропоїздів сповіщають завчасно", - повідомили на залізниці.

Зазначимо, на платформі "Дачна" щодоби зупиняється вісім пар приміських поїздів. Користуються ними переважно пасажири літнього віку.

Нагадаємо, минулого року цивілізували залізничну зупинку для запорізьких дачників на 162 км на шляху приміського електропоїзда Запоріжжя - Нікополь.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя