На Запоріжжі провели в останню путь загиблого на Донбасі добровольця

З добровольцем ДУК ПС Олегом Динькою на позивний "Єгер", який трагічно загинув в зоні АТО, попрощалися в селі Григорівка Запорізької області сьогодні, 8 вересня

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Біля будинку, де мешкав Олег з дружиною, зібралося багато людей. Побратими з квітами, друзі з вінками та сусіди.

"Єгер був одним з найкращих бійців підрозділу. Щирий та патріотичний. Завжди йшов першим в бій та жадав повного очищення українських земель від російського окупанта та зрадників України", - каже побратим Олега.

"Він з першого дня шукав можливість потрапити на фронт. З 2014 року він потрапив до ЗСУ по мобілізації. Після служби хотів піти на контракт, але не пройшов медогляд через якусь дрібницю. Саме тому у серпні 2016 року він потрапив добровольцем до "Правого сектора". Взагалі Єгер був гідним побратимом", - згадує військова на позивний "Емка".

А ось обставини і подробиці смерті Олега військові коментують неохоче і загальними фразами. Кажуть, що підірвався на ворожій розтяжці, де була граната Ф-1. Єгеря встигнули довезти у лікарню, але отримані ним травми були несумісні з життям.

Під час прощання, побратими не стримували своїх сліз. А одна із односельчанок військового навіть втратила свідомість.

"Я ніколи не була його дружиною. Його справжньою дружиною була Україна. Олег був не сімейною людиною, тому я часто не розуміла, навіщо йому я. Але зараз я обіцяю, що зроблю все, щоб єдина вулиця в Григорівці носила його ім'я. А також я докладу усі зусилля, щоб в Дніпрі на школі №82, в якій вчився Олег, з'явилася меморіальна дошка", - крізь сльози сказала дружина Наталія.

Поховали Олега на Кушугумському кладовищі з усіма військовими почестями.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, на Донбасі загинув запорізький доброволець.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Мітки: #смерть