ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі працівників ДАІ засудили за побиття водія

На Запоріжжі двох колишніх працівників ДАІ, які обвинувачувалися у побитті та незаконному покаранні водія, засудили до 4 та 5 років позбавлення волі
Depo.
15 травня 2015 12:12
ФОТО: depo.ua
На Запоріжжі працівників ДАІ засудили за побиття водія
На Запоріжжі працівників ДАІ засудили за побиття водія

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили в прес-службі прокуратури Запорізької області. Апеляційний суд Запорізької області визначив реальну міру покарання для двох колишніх працівників ДАІ, які обвинувачувалися у побитті та незаконному покаранні водія.

Встановлено, що в листопаді 2012 року працівники ДАІ м. Запоріжжя заради покращення показників безпідставно склали щодо водія адміністративний протокол про нібито керування автомобілем у стані сп'яніння. А коли чоловік почав сперечатися, побили його.

На початку 2013 року правоохоронцям було повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень, яке супроводжувалося застосуванням насильства без ознак катування). Однак, попри тяжкість вчинених злочинів, суд першої інстанції призначив міліціонерам умовне покарання, мотивуючи таке рішення наявністю неіснуючих пом'якшуючих обставин.

Прокуратура області оскаржила це рішення спочатку в апеляційному, а потім й у касаційному порядку. В березні цього року кримінальне провадження було направлено на новий судовий розгляд до апеляційного суду Запорізької області. Після повторного розгляду суд своїм вироком визначив для колишніх міліціонерів покарання у виді позбавлення волі строком 4 та 5 років відповідно, з позбавленням спеціальних звань та права обіймати посади, пов'язані з правоохоронною діяльністю терміном на 2 роки.