На Запоріжжі побудують нову колію для підживлення ахметівських заводів

Другу колію добудують на єдиній залізничній гілці між Запоріжжям і Донбасом

Про це сьогодні, 23 травня, під час прес-конференції у Львові повідомив голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун, передає портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу відомства.

Другу колію добудують на ділянці Зачатівська (Донецька область) – Розівка (Запорізька область). Розширити пропускну здатність залізниці на цій ділянці вирішили для задоволення попиту металургійних комбінатів Маріуполя.

"Розуміючи, що попит на залізничні перевезення в напрямку Маріуполя буде зростати, ми прийняли рішення добудувати другу колію на дільниці Зачатівська – Розівка, це вже точно задовольнить потреби наших контрагентів на цьому напрямку", – запевнив Балчун.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця реконструювала ділянку Комиш-Зоря – Волноваха, урочисте відкриття якої відбулося у листопаді 2016 року. Це наразі єдина залізнична гілка, що зв'язує Донбас із іншими регіонами України. Її реконструкція цієї дільниці була покликана збільшити обсяги перевезень у напрямку підприємств і портів Маріуполя.

Також нагадаємо, що обидва металургійні комбінати Маріуполя входять до металургійного дивізіону компанії Метінвест Рената Ахметова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя