ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі перші вибори в об’єднаній громаді відзначилися високою явкою і вкиданнями

Перші вибори у Долінській об’єднаній громаді відбувалися з порушеннями, зокрема, вкиданнями і крадіжкою бюлетенів
Depo.
29 серпня 2016 10:40
ФОТО: depo.ua

У Долинській сільській об’єднаній територіальній громаді Запорізького району Запорізької області у неділю, 28 серпня, відбулися перші вибори депутатів та голови. Вони відзначилися надзвичайно високою явкою – 58%, тоді як зазвичай до виборчих скриньок тут приходили 45-50% виборців. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомив голова Запорізької райдержадміністрації Анатолій Шевчишин. Вибори також відзначилися чисельними порушеннями, зокрема, була спроба винести виборчу скриньку з дільниці, під час чого сталося вкидання бюлетенів, крім того, один бюлетень було вкрадено. За словами голови райдержадміністрації, у всіх випадках на місце події викликалися правоохоронці.

Проте вибори, за словами Анатолія Шевчишина, відбулися. Наразі триває процес здачі протоколів з дільниць. За попередніми даними, з великим відривом лідирує діючий голова Долинської селищної ради Богдан Федчук, за якого віддали голоси близько 65% виборців. Його суперницями по виборчих перегонах були діюча голова Розумовської сільради Марія Марченко і колишня секретар Розумовської сільради Наталія Богоутдинова.

До складу Долинської сільської об’єднаної територіальної громади входять села Долинське, Бабурка, Нове Запоріжжя, Новослобідка, Хортиця, селища Високогірне, Канцерівка, а також села Розумівка й Нижня Хортиця. Усі вони розташовані на околицях обласного центру.

Нагадаємо, про початок виборчого процесу перших виборів депутатів та голови Долинської сільської об’єднаної територіальної громади Запорізької області було оголошено 9 липня.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя