ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі пенсіонер-переселенець помер від інсульту після припинення виплат

В Запорізькій області в "списки для перевірки" потрапило 61 638 переселенців, це половина від усіх зареєстрованих
Depo.
19 березня 2016 13:29
ФОТО: depo.ua
На Запоріжжі пенсіонер-переселенець помер від інсульту після припинення виплат
В Запорізькій області в "списки для перевірки" потрапило 61 638 переселенців, це половина від усіх зареєстрованих

На Запоріжжі масово припиняють виплату переселенцям соціальної допомоги та пенсій. Причому для їхнього поновлення в людей вимагають довідки, що ніяким чином не передбачені законодавством. Про це повідомляє Донбас-СОС, передає портал Depo.Запоріжжя.

Зокрема, в Запоріжжі вимагають привести сусідів і власника квартири, принести довідку з жеку, в Гуляйполі - заяви від власників квартири, де проживає переселенець, й навіть - підтвердження місця проживання переселенця від місцевого депутата, у Бердянську - довідку з жеку, будь-які довідки, заяви свідків, у районних управліннях Пенсійного фонду Запоріжжя радять звертатися в міськраду. При цьому навіть у тих випадках, коли переселенцям повідомили про поновлення виплат, деякі люди так і не дочекалися ані пенсій, ані виплати соціальної допомоги.

"Писали офіційний запит на начальника УПСЗН, прийшла відповідь, що всі виплати поновлені, але пенсію за березень так і не отримала, мама їздила туди особисто, сказали, що її внесуть в окрему відомість для виплат пенсії, але коли це відбудеться не знають - немає фінансування", - цитує Донбас-СОС повідомлення переселенців Бердянська.

Так звану верифікацію люди, особливо похилого віку, сприймають болісно. Донбас-СОС повідомляє про 5 випадків інсультів у старих, які стали прямим наслідком того, що відбувається. Один з переселеців-пенсіонерів помер.

У Запорізькій області зареєстровано 122 123 переселенця, з них в "списки для перевірки" потрапило 61 638 людей. Адресну допомогу призупинили 4 475 переселенцям, 224-м перестали виплачувати інші види соціальної допомоги. Згодом 2 700 громадян було перевірено і адресні виплати були відновлені.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що за даними департаменту соцзахисту ЗОДА, майже 90% переселенців на Запоріжжі виявляються “липовими”

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя