На Запоріжжі невідомі "благодійники" підвозять виборців до дільниць

Підвіз зафіксували спостерігачі

В Оріхівському районі Запорізької області, де сьогодні відбуваються перші вибори одразу у двох об’єднаних громадах, фіксують підвіз людей до виборчих дільниць. Про це повідомляє Громадська мережа ОПОРА, передає портал Depo.Запоріжжя.

Так, до дільниці №230392 у селі Мала Токмачка Оріхівського району під’їхав жовтий шкільний автобус "ЕТАЛОН" з номером АР 5859 СН. Дізнатись, кому належить автобус спостерігачам не вдалось, оскільки водій транспорту, відмовився відповідати за запитання спостерігачів і швидко поїхав з дільниці.

Крім того, на автобусній зупинці та біля магазину спостерігачі помітили оголошення з графіком підвозу виборців на дільниці. Оголошення не має підпису, тому невідомо, чия це ініціатива.

Нагадаємо, у п’яти об’єднаних громадах Запорізької області вперше обирають депутатів і голів. Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що на деяких дільницях, зокрема, й в Малій Токмачці вишикувалися черги. Нагадаємо також, що що загалом в Україні вибори сьогодні, 11 грудня, відбуваються у 41 територіальній громаді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя