На Запоріжжі на виборах в міській ОТГ за крісло голови поборються мер, пенсіонер і підприємець

Зареєстровано кандидатів на посаду Пологівського міського голови об’єднаної територіальної громади на перших виборах, що відбудуться у неділю, 30 червня
 

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на відомості про зареєстрованих кандидатів у депутати та на посаду міського голови об'єднаної територіальної громади, оприлюднені на сайті Пологівської міськради.

В останню неділю червня на Запоріжжі відбудуться перші вибори у чотирьох об’єднаних територіальних громадах Запорізької області, які раніше були скасовані через воєнний стан. Зокрема, обиратимуть депутатів і голову в одній міський об’єднаній територіальній громаді – Пологівський. Згідно, з календарним планом Центральної виборчої комісії, останнім днем ухвалення рішень про реєстрація кандидатів було 6 червня. Згідно з оприлюдненими відомостями за мерське крісло у Пологах боротимуться три кандидати: чинний міський голова міста Пологи, член партії "БПП-Солідарність" 55-річний Юрій Коноваленко, позапартійний пенсіонер – колишній голова Пологів 62-річний Віктор Корольов та позапартійний місцевий підприємець 45-річний Андрій Шевченко. Усі – самовисуванці.  

Нагадаємо, 30 червня у чотирьох об’єднаних територіальних громадах Запорізької області відбудуться перші вибори. Окрім того, в одній селищній раді Запорізької області призначені додаткові вибори депутатів.          

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя